IT Вакансії

Карьера в IT: должность DevOps engineer

Попри стрімкий розвиток технологій принципи роботи не можуть кардинально змінитися за один чи навіть п’ять років. Сервера та Linux нікуди не дінуться та будуть актуальні й через десять років. Тим не менше навіть починаючий спеціаліст повинен бути достатньо твердим у своїх рішеннях і не йти на поводу всіх прохань і пропозицій колег по проекту.

скільки заробляє DevOps Engineer

Більшість компаній пропонують своїм працівникам акаунт на цих сервісах безкоштовно. В середньому «DevOps engineer» в Україні заробляє грн. Це медіана заробітних плат за даними з 27 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «DevOps engineer» і за схожими запитами-синонімами «DevOps» та ін. Незважаючи на те, що технології розвиваються, проте в цій сфері є речі, які дуже довго залишаються сталими. ➕ DevOps-інженери виконують дуже різноманітні завдання, тож робота ніколи не буває нудною.

Зарплата DevOps

Вибирайте роботодавця і проекти, які будуть вас професійно формувати. Всі мої зміни роботи були продиктовані виключно бажанням розвиватися. Як тільки відчуваєте, що починаєте деградувати — міняйте роботу. Якщо ви — вже досвідчений зубр DevOps — у такому випадку варто підписатися на CNCF, Hashicorp, Monitorama конференції й чекати апдейтів. Якщо ви — DevOps Manager — в такому випадку конференція DevOps Days саме для вас.

➖ Основний мінус — це неповноцінні проєкти, які покривають тільки один чи два аспекти DevOps. Наприклад, CI (процес збирання та тестування коду) та його реліз, коли інженер відповідальний лише за доставку результатів збирання та перевірку, чи все відбулося успішно. Або Infrastructure Engineer, який займається тільки налаштуванням серверів та середовищ і не співпрацює напряму з розробниками чи замовниками. ➖ Неповноцінні проєкти, які покривають тільки один чи два аспекти DevOps. Наш сайт використовує файли куків, щоб ми могли надати вам кращий досвід користувача. Більш детальну інформацію про кукі можна отримати на сторінці « Політика конфіденційності ».

  • Інженери DevOps є одними з найбільш високооплачуваних фахівців у сегменті розробників із вищою зарплатою, ніж середній інженер-програміст.
  • Також більшість інструментів з цієї області можуть використовуватися для автоматизації доставки додатків .
  • Опитували 36 DevOps Engineers у Києві та 17 — у Львові.
  • У дослідженні взяли участь співробітники Luxoft, DataArt, Epam, GlobalLogic, SoftServe, Nextiva та інших компаній.
  • А далі ITIL, DevOps методології і ще багато-багато цікавого і важливого.
  • Зараз допомагає SQUAD прискорити розробку, налаштувати процеси та мігрувати ML-related програми.

Звісно, заробітна плата може відрізнятися в залежності як від типу вашого досвіду (сапорт, білд-інженер, SRE тощо), так і від швидкості сприймання інформації. Тобто реально стати Senior чи Architect після 3-4 років, але це радше виключення, ніж правило. Вивчайте основи networking, Linux/Windows, web servers , DBs, monitoring і тільки потім DevOps практики. Навколо DevOps зараз стільки галасу, що тисячі людей відразу захотіли оволодіти професією, інколи навіть не розуміючи, що потрібно робити. Я для себе малюю образ DevOps інженера як людини, в першу чергу, обізнаного в системному адмініструванні. А все тому, що DevOps — це методологія, а не спеціальність.

Що потрібно знати DevOps інженеру

Це фахівець, який працює над безпекою та на всіх етапах розробки та інфраструктури продукту. Більше про обов’язки, необхідні скіли, інструменти для девопса і методології в цілому можна дізнатися за посиланням. Медіанний щомісячний розмір регулярних грошових бонусів у тих DevOps/SRE, які їх отримують, — $200. Дещо більші вони в продуктових компаніях (медіана — $250) і в компаніях на 1000 співробітників ($235). Медіанний розмір нерегулярного бонуса за гарні показники роботи становить $463.

скільки заробляє DevOps Engineer

Відкиньте сором, абсолютно всі починали так само, як і ви. Як тут утриматися і не впровадити щось новеньке в свій проект. вакансія Middle+ DevOps інженер Моя порада — впроваджуйте тільки те, в чому ви дійсно потребуєте, ви повинні знати, яку проблему вирішуєте.

Підтвердіть вашу ел. пошту

Запросити рахунок на передоплату курсу можна і online. Якщо ви хочете стати DevOps-інженером, готуйтеся витратити роки на набуття необхідних навичок та досвіду. Зарплатня девопса залежить від компанії, освіти, досвіду, типу роботи та вміння себе «продати». Ми провели ресерч, на основі якого вивели середній рівень зарплат серед DevOps- та CloudOps-інженерів у Києві та Львові. Також враховували дані з дослідження DOU за грудень 2021-го та аналітики Djinni за лютий цього року.

скільки заробляє DevOps Engineer

Цей процес займе у вас від 3 до 6 місяців, в залежності від ваших початкових знань. Практика і тільки практика може сформувати інженера в цьому напрямку. Потрібно бути готовим, що доведеться докладати багато зусиль і постійно долати себе, особливо в самому початку. Чим важче на початку освоєння професії, тим легше на проектах.

Замовлення та оплата курсу

Увімкнення цього файлу допомагає нам покращити наш веб-сайт. Ми вирішили кардинально змінити політику навчання наших курсів та зробити навчання максимально ефективним. Важливий момент-спочатку зусилля, досягнення і результат, потім — гроші. Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. Це простий список курсів, які задовольняють більшість потреб із вивчення AWS, CI/CD та IaC.

Так, це вже не просто архітектура, це також і  менеджмент, але це не означає, що шляхи можуть зливатися. ➕ Останній, але не менш значущий https://wizardsdev.com/ плюс — це необов’язкове знання мов програмування. Так, із базою все одно доведеться ознайомитись, але це прийде поступово.

Де вчитися DevOps методології

Навички сисадміна дозволяють впоратися із більшістю завдань на початковому етапі. З часом DevOps «прокачує» потрібні знання та методи, які використовують у компанії. Інструментарій для безперервної інтеграції досить різноманітний, але лідирує з великим відривом Jenkins , тому раджу почати вивчення саме з нього. Разом з цим вкрай бажано ознайомитися з системами складання тих мов, з якими планується працювати, так як це одна з точок дотику з розробниками (Maven/Gradle/sbt/CMake etc.). Це далеко не все, але достатньо для впевненого старту.

Зарплата інженера DevOps у 2022 році

Вивчення варто почати з Ansible, так як у нього нижчий поріг входження. Але також слід порівняти його зі схожими інструментами, такими як Chef і Puppet. AWS — хмарна інфраструктура, яка дуже сильно спрощує життя DevOps інженеру, беручи на себе велику частину рутинних завдань.